Persík, Žlutá a Pepina

V červenci 2007 jsem se konečně rozhodla pro andulku, která mi leta chyběla. Jako malá jsem měla modrého anduláka Bonifáce, který byl mým miláčkem. Zašla jsem do zverimexu a domů jsem si nesla bílého anduláčka s modrými znaky.
Hned první den jsem ho začala pouštět, velice rychle si na mě zvykl a vyžadoval pozornost. Nebál se , zobal z ruky, seděl na ruce, když jsem se vzdálila, ihned začal křičet:) V srpnu jsem měla jet na několik dní pryč. Nebylo mi dobře z pocitu, že by tu byl sám, a tak jsem mu pořídila žlutou holčičku. Úžasná byla jejich seznamka. Holčička je od začátku velmi bojácná, Persík jí vše začal ukazovat – co kde má, kudy létá, kde se dá sedět a ona ho postupně následovala. Občas, když je pozoruji, připadají mi jak manželský pár – hádají se, on se chce pusinkovat, ona však zrovna ne… No prostě páreček:)
Od té doby se nemusím obávat, že Persíčkovi nebude smutno. Už sice nelítá na ruku, ale zato nálety a křik o jídlo mu jde velmi dobře:) Klec mají otevřenou stále, takže se vůbec nenudí!!
Říjen 2009 - přibyla tříměsíční Pepinka :)
2012 - zemřela Pepinka na nemocné ledviny :(
Leden 2013 - zemřela Žlutá (infarkt) :(
Leden 2013 - k Persíčkovi jsem pořídila krásnou mladou modrou holčičku Lorinku a ještě mladšího chlapečka Zappíčka, který je svým zbarvením záhadou i pro pana chovatele :) Uvidíme, jak bude vypadat v dospělosti :)
13.10.2013 - Lorince se vylíhlo první děťátko - Bohoušek (nebo Bohunka), má ještě 4 další vajíčka, tak se necháme překvapit :) Tatínkem je Zappíček :)
19.1.2014 - Nešťastnou náhodou zemřel Zappíček - tatínek všech našich 4 odchovů - celkem 10-ti andulčátek :(
I